Daně a registrace k DPH v Polsku

A je tu opět ten neoblíbený měsíc, jako každé čtvrtletí je třeba odevzdat uzávěrku DPH, navíc je do konce dubna nutné podat rovněž daňové přiznání za uplynulý rok. Zejména živnostníkům dělá účetnictví vrásky, není jednoduché vyznat se v daném podnikatelském oboru a zároveň ještě i v účetnictví natolik, aby si sami zvládli spočítat daně. Mnohdy na to nezbývá ani dostatek času, není tedy žádná ostuda požádat o odbornou pomoc. Ještě složitější to mají ti, kteří podnikají v zahraničí, účetnictví se potom řídí jinými zákony a v tom bývá často zmatek.

Spousta českých podnikatelů působí v Polsku. Pokud v Polsku obchodujete s určitým obratem, dovážíte zboží nebo zde máte sklad, vzniká vám povinnost odvádět DPH. Potřebujete-li se registrovat k DPH v Polsku, obraťte se na společnost Polpartner, která se postará nejen o registraci k DPH, ale také o veškeré ostatní daňové služby. Podnikáte-li i vy v Polsku a potřebujete pomoc s účetnictvím, kontaktujte odborníky, firma Polpartner vám poskytne kompletní servis, co se týká účetnictví v Polsku. Firma Polpartner nabízí vypracování účetnictví v Polsku v českém jazyce, takže budete všemu rozumět. Výhodou je, že nemusíte znát polskou legislativu a můžete se spolehnout na správnost účetních výstupů.

Polpartnerje společnost, která se soustředí nejen na menší živnostníky, ale také na větší podniky a firmy. Registrace k DPH v Polsku se týká všech velikostí podnikatelských subjektů. Polpartner se postará o vedení účetnictví v českém jazyce. Rozhodněte se i vy pro spolehlivého partnera v oblasti účetnictví a daňového poradenství. Polpartner se postará o vaše účetnictví v Polsku.